Hakkımızda

1985 yılında apart motel olarak hizmet vermeye başlayan tesisimiz her geçen yıl kendini yenileyerek kalitesini yüksek tutmayı hedeflemiştir.

Oda&kahvaltı sistemiyle çalışan işletmemizin apart-motel olmasından dolayı konuklarımız odalarında kendi öğünlerini hazırlayabilecekleri gibi restaurantımızdan da ekstraya dahil olmak üzere hizmet alabilmektedirler. İşletmemizde kahvaltımız, bahçemizde kendi yetiştirdiğimiz mahsullerden hazırladığımız ürünlerle renklendirilmektedir.

Tesisimizin yeşili, huzuru, kuş cıvıltıları, temiz havası, berrak denizi ve edindikleri dostluklarla konuklarımız müdavimimiz olup, odaları ve komşularıyla motelimizi tatil evleri olarak benimsemişlerdir. Sadık konuklarımızın yanı sıra her geçen yıl yeni konuk portföyümüzü de genişletmekteyiz.

Yaz mevsimi ve resmi tatiller dışında kış aylarında da hizmet vererek, hafta sonu tam pansiyon grup programları da uygulamaktayız.

Tesisimize 10 metre mesafede sahilimiz, 200 metre yürüyüş mesafesinde de halk plajı bulunmaktadır.

Özel yatımız günlük kiralanarak, çevre koyları ve adaları gezme imkanı sunulmaktadır. Gezi süresince yemek sizin tercihinize bırakılıp, kendi hazırlıklarınız ya da aşçımız eşliğinde dilediğiniz menü servis edilmektedir.